The Room: Old Sins

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut1,1 GB
  • Sürüm1.0.4
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciFireproof
Serinin dördüncü oyunu olarak karşımıza çıkan The Room: Old Sins bulmaca oyununda ücretsiz olarak yer alın.

The Room: Old Sins, esrarengiz bulmacaları çözerek ilerleyeceğiniz macera dolu bir mobil oyundur. Oyunumuz ödüllü olmakla birlikte oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmış heyecan dolu bir deneyim sunuyor. Oyuncuları yönlendirerek gizli kalan ögeleri ortaya çıkaracak, oyuncak evinin sırlarını çözeceksiniz. 

The Room: Old Sins, iOS  akıllı cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynayacağınız heyecan dolu bir bulmaca oyunudur. İddialı bir mühendisin ve yüksek toplumdaki karısının aniden ortadan kaybolması ile macera dolu anlar başlıyor. Büyüleyici bir hikayenin içerisinde zorlu bulmacaları çözerek bir diğer sırrı çözmek için ipuçlarını toplayacaksınız. Kararsız yerleri keşfedin, belirsiz ipuçlarını izleyin ve Waldegrave Malikanesi içindeki gizemleri ortaya çıkarırken garip çelişkileri manipüle ederek ilerleyin.

Parmaklarınızın ucunda dönüşen dolambaçlı karmaşık maceranın içerisinde yer alan bulmacaları çözün. Her başarı size farklı başarılar kazandıracaktır. Oyuncak evinin sırlarını çözmek hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak. Çünkü evin her yanı karmaşık bir şekilde tasarlanmıştır. Bu karmaşıklığın içinde başarıya ulaşmak oldukça heyecan verici olacak. 

Dinamik ses efektleri ile birleştirilen unutulmaz bir macera deneyimi yaşamak için The Room: Old Sins'in büyülü dünyası içerisinde ücretsiz olarak yer alın. Oyunun her sahnesini inceleyin, ipuçlarını kullanın ve bulmacaları çözün. 

 

The Room: Old Sins indir