The Room: Old Sins

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 22,99 MB
  • Boyut 4,8 MB
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Fireproof
Serinin kaliteli oyunlarından biri olan The Room: Old Sins mobil oyununda macera dolu anlar yaşamaya hazır olun.

Alanında profesyonel kişiler tarafından ödüle layık görülen The Room: Old Sins bulmaca oyunun seriden ibarettir. Serinin 4. oyunu olarak karşımıza çıkan The Room: Old Sins mobil oyununda her oyun bir bölüm şeklinde oynanmaktadır. Yani oyunumuz dördüncü bölümü temsil ediyor. Fantastik bir dünyanın içerisine kurulan The Room: Old Sins mobil oyununda esrarengiz oyuncak evin sırlarını açığa çıkarmak için macera dolu anlar yaşayacaksınız. 

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz The Room: Old Sins bulmaca oyunu ipuçlarını takip ederek doğru sonuca ulaşmaya çalışıyorsunuz. Fakat ev içerisindeki tüm ögeler karmakarışık bir durumdadır. Oyunun görsel efektlerine baktığımız zaman görüyoruz ki bambaşka bir dünya içerisinde yer alıyorsunuz. Ürkütücü bir ortam içerisinde kazanmak için doğru yanıtlar vermeniz gerekiyor. 

Birbirinden farklı mekanizmalar sizi doğru sonuca götürebilir niteliktedir. Zekice hamleler yaparak The Room: Old Sins macerasında bulmacaların cevabını bulabilirsiniz. Büyüleyici bir ortam içerisinde macera dolu anların tadını çıkartacağınız The Room: Old Sins bulmaca oyununda benzersiz bulmacalar ile zaman geçireceksiniz. Oyunu yarıda bırakıp çıkabilir, daha sonra kaldığınız noktadan devam edebilirsiniz. Farklı cihazlar ile senkronize ederek oradan da devam etme seçeneğiniz mevcuttur. 

 

The Room: Old Sins indir